راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا 0

بی کرم هرگز!

همه در پی جواب این پرسش هستند: ( چه کرمی برای پوست من مناسب است؟). (پیشنهاد میکنم مقاله”چگونه از پوست خود مراقبت کنیم؟” را نیز مطالعه کنید.)

این سوال یکی از پرسش های متداول مردم برای انتخاب کرم مناسب است، زیرا نوع پوست هر فرد با دیگری تفاوت دارد. از این رو، هر پوستی کرم خاص خود را میطلبد.

امروزه با توجه به تنوع کرم های مختلف روز، شب، سرم ها و ماسک های متفاوت، پیدا کردن کرمی مساعد برای صورت کار چندان آسانی نیست، بنابراین هرکس با توجه به توصیه های متخصصان زیبایی، باید کرم مخصوص خود را انتخاب کند.

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

چگونه کرم روز را انتخاب کنیم؟ آیا این انتخاب باید بر اساس سنمان باشد یا نوع پوست؟ یا حتی بر مبنای شرایط زندگی؟

برای انتخاب کرم روز، باید چندین ویژگی را در نظر گرفت. در ابتدا پرسش هایی درباره شرایط زندگی، وضعیت سلامتی، محیط کاری یا زندگی شخصی( استرس در دفتر کار، داشتن نوزاد در خانه و…) از خود بپرسید تا در نهایت، تشخیص دهید پوستتان در چه وضعیتی قرار دارد. از سوی دیگر، تشخیص متخصص یا مشاور زیبایی پوست نیز امکان آن را فراهم میکند که محصولات ضروری و نوع آن ها را آسان تر انتخاب کنیم و هرچه سریع تر به هدف خود، یعنی داشتن پوستی زیبا برسیم.

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

سرم ها به چه کار می آیند؟ اگر از سرم استفاده کنیم، استفاده از کرم روز نیز ضروری است؟

دلیل اصلی استفاده از سرم، افزایش بازده کرم های تکمیلی محافظت کننده ای است که پس از آن مصرف میکنیم. با این روش، زودتر به نتیجه میرسیم. از آنجا که سرم ها فیلتر ندارند، پس از مصرف آن ها باید از کرم روز استفاده کرد، البته بعضی فرمول های دو منظوره سرم ها نیز میتوانند به تنهایی به عنوان کرم استفاده شوند.

حتما باید از کرم شب هم استفاده کرد؟ به عبارت دیگر، مصرف کرم شب اجباری است؟

دلیل مصرف کرم روز محافظت از پوست در برابر تهاجم های خارجی، به ویژه مقابله با پیری لایه خارجی پوست است، اما دلیل استفاده از کرم شب، التیام و برآوردن نیاز های آن است. البته مصرف هیچ چیزی اجباری نیست، اما من این کرم را برای درمان دوره ای یا مصرف هر شب خانم ها توصیه میکنم.

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

راه های داشتن یک پوست جوان و زیبا

آیا ما به کرم صورت و دور چشم همزمان نیاز داریم؟ به عبارت دیگر، کرم های دور چشم واقعا مفیدند؟

نوع پوست دور چشم با بقیه صورت بسیار متفاوت است.به همین دلیل، باید مراقب این محدوده حساس باشیم. برای اجتناب از نشانه های نخست بالا رفتن سن، باید هر روز قبل از مصرف کرم محافظ از کرم دور چشم استفاده کنیم. این کرم ها به صورت ژل یا پماد هستند.

خلاصه این که اگر میخواهید پوستی جوان و شاداب داشته باشید، کرم ها نیز به اندازه نان شب مفید هستند، پس مصرف آن ها را جدی بگیرید.

 

اشتراک.

پاسخ دهید